News release

Aktuality a media

Page tools
Tisk Tisk
Oblíbené Oblíbené
Sdílet
 • Banner

  Tiskové zprávy

  Přehled zajímavostí a novinek
 • Banner

  Videa

  Ekologizace Liberty Ostrava a.s.
 • Banner

  Ženy

  Liberty chce zvýšit počet žen ve vedení svých podniků
 • Banner

  Sousedé

  Zpravodaj Liberty Ostrava

ikona→  Tisková zpráva ve formátu .pdf

News

 

Skupina Liberty Steel otevřela obchodní kanceláře v Polsku a Německu

Obchodní kanceláře budou mít na starost prodej a marketing na klíčových trzích Polska a Německa. Liberty Steel tak posílí svou pozici na trzích střední a západní Evropy a rozšíří možnosti obsluhy rostoucího počtu zákazníků v Evropě, včetně zákazníků huti Liberty Ostrava, pro kterou jsou tyto trhy jedny z nejdůležitějších.

„Otevření obchodních kanceláří bylo po převzetí evropských ocelářských podniků důležitým krokem. Podařilo se nám vytvořit zkušený tým, který bude mít na starosti úzkou spolupráci s našimi zahraničními partnery a rozšíření obchodu na těchto pro nás zásadních trzích,“ uvedl V. B. Garg, ředitel pro prodej a marketing v Liberty Steel Continental Europe.

Liberty Ostrava a.s.Liberty Ostrava a.s. je integrovaný hutní podnik s výrobní kapacitou 3,6 milionu tun oceli. V současnosti vyrábí ročně 2,2 milionu tun oceli, která se uplatňuje zejména ve stavebnictví, strojírenství a petrochemickém průmyslu. Je tuzemským lídrem ve výrobě silničních svodidel a trubek. Kromě českého trhu dodává své výrobky do více než 40 zemí světa. Spolu s dceřinými společnostmi má 6300 zaměstnanců. Průměrný měsíční výdělek v roce 2018 činil 39 180 korun. Díky nadstandardní ekologizaci vyrábí společnost své výrobky s minimálním možným dopadem na životní prostředí. Huť patří do skupiny Liberty Steel, globální ocelářské a těžební společnosti. Ta je součástí globálního uskupení GFG Alliance, které se kromě těžby surovin a výroby kovů zabývá výrobou obnovitelné energie, bankovnictvím a službami v oblasti nemovitostí. GFG Alliance se sídlem v Londýně má celosvětově 30 000 a obrat přes 20 miliard USD.

Tiskové zprávy PhDr. Barbora Černá Dvořáková, MBA - tisková mluvčí >

Zpravodaj pro sousední obce Chceme se s Vámi podělit o novinky z naší společnosti >